BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe są nieodzownym elementem każdego domu. Oferujemy bramy uchylne, segmentowe i roletowe z napędami niemieckiej firmy Sonfy oraz nowy model napędu firmy Celgar. W raz za zakupem oferujemy profesjonalny montaż przez autoryzowanych monterów od producenta.  

UNIPRO

Brama garażowa segmentowa przeznaczona jest do użytku w budynkach prywatnych, garażach i pomieszczeniach gospodarczych. Zbudowana jest z prowadnic pionowych, poziomych podsufitowych i skrzydła wykonanego z paneli stalowych. Konstrukcja bramy wykonana jest z elementów ocynkowanych. W bramie zastosowano bezpieczny układ sprężyn skrętnych. Brama uszczelniona jest na całym obwodzie. Brama wyposażona jest w zestaw montażowy. Standardowo otwierana jest ręcznie, przystosowana do zamontowania napędu WIŚNIOWSKI typu Optimum lub Integrum.

więcej

UniTherm

Brama garażowa WIŚNIOWSKI UniTherm z przetłoczeniami wysokimi to brama segmentowa, przeznaczona do stosowania w budownictwie energooszczędnym. Płaszcz bramy zbudowany został z paneli nowej generacji INNOVO o gr. 60 mm i współczynniku przenikania ciepła 0,37 W/(m²K), co w połączeniu z nowoczesnym systemem uszczelek pozwoliło osiągnąć znakomitą termoizolację całej bramy, ze współczynnikiem kształtującym się na poziomie 0,79 W/(m2K) (dla bramy o wymiarach 5500 x 2250 mm.).

więcej

PRIME

Brama garażowa WIŚNIOWSKI Prime jest to brama segmentowa przeznaczona do użytku w zabudowie jednorodzinnej. Konstrukcja wykonana jest z elementów ocynkowanych. Płaszcz bramy zbudowany z paneli nowej generacji INNOVO o grubości 60 mm i współczynniku przenikania ciepła 0,37 W/m²K. Bramy garażowe Prime mają uszczelnienia obwodowe, w skład których wchodzi podwójna uszczelka dolna, uszczelki boczne oraz uszczelka górna. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy o wymiarze 2600×2250 mm wynosi 0,9 W/m²K.

więcej