Moskitiery

Moskitiery ramkowe na haczyki i na magnes

Moskitiery na haczyki to system bezinwazyjny – mocowany jest na obrotowych haczykach (dobieranych do grubości ramy okna) i nie uszkadza ramy okna. Ma on zastosowanie gdy na skrzydle nie ma „daszków” oraz profil nie licuje się z ramą okna.

Moskitiery na magnes wykonane są z profilu ciągnionego i charakteryzują się dobrą sztywnością. Uszczelka siatkowa zwrócona jest do wewnątrz, dzięki czemu z zewnątrz mamy płaską powierzchnię. System jest inwazyjny – cztery magnesy mocowane są do ramy okna, a na nich zaczepiamy ramkę z siatką (magnesy trzymają ją w narożnikach). Ma on zastosowanie gdy na skrzydle znajdują się „daszki” lub profil skrzydła licuje się z ramą okna.

Dostępny w dwóch kolorach: biały, ciemny brąz.

Moskitiery rolowane na okno i na drzwi

Moskitiera rolowana – nowoczesne, rolowane moskitiery przeznaczone do montażu we wnękach okiennych oraz drzwiowych. Mechanizm sprężynowy w znaczny sposób poprawia komfort obsługi. Kasetka, prowadnice jak również listwa dolna wyposażone są w szczotki, które zapewniają jeszcze bardziej skuteczną ochronę przed insektami.

Moskitiera rolowana pionowa stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.

Moskitiery drzwiowe otwierane i przesuwne

Moskitiera otwierana stosowana jest zarówno do okien, jak i drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania.

Moskitiera przesuwna to doskonały produkt do zabezpieczenia przed insektami dużych przeszklonych drzwi balkonowych przesuwnych, suwanek, drzwi tarasowych, witryn, ogrodów zimowych. Dzięki systemowi przesuwanego skrzydła moskitiery przesuwnej możliwe jest wykonanie bardzo dużych wymiarów gwarantujących jej szczelność i stabilność podczas użytkowania.

Nasze przykładowe realizacje znajdą Państwo na stronie http://oknopol.rzeszow.pl/realizacje/ 

Slide PROMOCJE