Okno PVC Exclusive Line

Pobierz ulotke

System okienny z tworzywa sztucznego Exclusive Line jest innowacyjnym, 7-komorowym rozwiązaniem, zapewnia bardzo wysoką izolacyjność cieplną, jak dotąd nieosiągalną bez zastosowania dodatkowych, kosztownych rozwiązań. Z uwagi na niezawodne i trwałe rozwiązania w tym systemie oferujemy, aż 10 lat gwarancji. Okno Exclusive Line to produkt, który pomoże ochronić Cię przed włamaniem, pozwoli na oszczędności w ogrzewaniu nawet do 45% oraz dzięki wersji Elegant będzie cieszyć wyjątkowymi walorami estetycznymi.

SECURITY – Postaw na bezpieczeństwo!

Okna w tej wersji zapewniają ochronę w przypadku podstawowych działań z wykorzystaniem siły fizycznej. Wybierając model SECURITY otrzymasz produkt o odporności na włamanie w klasie RC1N. Okno wyposażone jest w ośmiokątne trzpienie ryglujące i zaczepy antywyważeniowe we wszystkich narożach oraz płytką antyrozwierceniową montowaną na kasetce zasuwnicy.

PASSIVE – Zyski ciepła w okresie zimowym i ochrona przed upałem w lecie!

Aby okna mogły uzyskać tak niski współczynnik przenikania ciepła wersja PASSIVE jest wyposażona w zespolony pakiet trzyszybowy wypełniony kryptonem, dodatkowo zastosowana została ciepła ramka swisspacer ultimate. Dwie warstwy oszklenia pokryte są powłoką niskoemisyjną dzięki czemu przenikalność cieplna szyby nie jest wyższa niż 0,4 W/m2K. Okno PASSIVE spełnia wymagania instytutu ift Rosenheim w zakresie budownictwa pasywnego.

ELEGANT – Okucie obwiedniowe z niewidocznymi zawiasami

Wersja ELEGANT to okno wyposażone w okucie uchylno-rozwierne dyskretnie ukryte w luzie wrębowym. Dzięki takiej konstrukcji okucia, zawiasy są niewidoczne przy zamkniętym oknie. Oprócz walorów estetycznych uzyskujemy wyjątkowe parametry techniczne – nośność skrzydeł do 150 kg. Okno z niewidocznymi zawiasami posiada również lepszą izolacyjność cieplną, ponieważ zawiasy są w całości schowane w suchej komorze pomiędzy skrzydłem a ramą okna, dzięki temu nie powstaje mostek termiczny.

Nasze przykładowe realizacje znajdą Państwo na podstronie http://oknopol.rzeszow.pl/realizacje/