Okno PVC Premium Line Arte

Pobierz broszurę

Najnowsza generacja okien blue Evolution Arte to połączenie eleganckiego wyglądu z innowacyjną technologią. Ten system zapewnia najwyższy z możliwych poziom efektywności energetycznej. Tym samym największe oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w stosunku do kosztów ich zakupu.

Standardowe wyposażenie okien:

  • 2 zaczepy antywyważeniowe w kwaterach rozwiernych i rozwierno-uchylnych.
  •  Stopniowany uchył w kwaterach rozwierno-uchylnych regulacja intensywności wietrzenia odpowiednia do potrzeb, dzięki której unikamy niepotrzebnych strat ciepła. Okno jest także zabezpieczone przed zatrzaśnięciem.
  • Blokada obrotu klamki z podnośnikiem skrzydła uniemożliwia uchylenie skrzydła, gdy okno jest otwarte, powstrzymując przed “wyczepieniem” się skrzydła z górnego zawiasu. Podnośnik lekko unosi skrzydło i zapewnia jego płynne przechodzenie z pozycji otwartej do zamkniętej.
  • Zatrzask balkonowy wychodząc na balkon zamykamy drzwi pociągając za specjalny uchwyt – drzwi otworzą się ponownie przy lekkim pchnięciu z zewnątrz.
  • Klamki aluminiowe secustik lakierowane na obniżonej wysokości (szczegółowa wysokość każdej klamki jest uzależniona od wysokości okna i znajduje się w specyfikacji).

Nasze przykładowe realizacje znajdą Państwo na podstronie http://oknopol.rzeszow.pl/realizacje/