Okno PVC Premium Line MD

Pobierz broszurę

Najnowsza generacja ciepłych okien Premium Line  to optymalne połączenie innowacyjnej technologii. Okna posiadają jedne z najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwych dla budownictwa pasywnego. System 6-cio komorowy profili PVC dostępny z potrójnym zestawem elastycznych uszczelek. Również dwukomorowy pakiet ciepłych szyb charakteryzuję się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej wśród wyrobów dostępnych na rynku.

Standardowe wyposażenie okien:

  • 2 zaczepy antywyważeniowe w kwaterach rozwiernych i rozwierno-uchylnych.
  • Stopniowany uchył w kwaterach rozwierno-uchylnych regulacja intensywności wietrzenia odpowiednia do potrzeb. Dzięki temu unikamy niepotrzebnych strat ciepła. Okno jest także zabezpieczone przed zatrzaśnięciem.
  • Blokada obrotu klamki z podnośnikiem skrzydła uniemożliwia uchylenie skrzydła, gdy okno jest otwarte, powstrzymując przed “wyczepieniem” się skrzydła z górnego zawiasu. Podnośnik lekko unosi skrzydło i zapewnia jego płynne przechodzenie z pozycji otwartej do zamkniętej.
  • Zatrzask balkonowy wychodząc na balkon zamykamy drzwi pociągając za specjalny uchwyt – drzwi otworzą się ponownie przy lekkim pchnięciu z zewnątrz.
  • Klamki aluminiowe secustik lakierowane na obniżonej wysokości. (Szczegółowa wysokość każdej klamki jest uzależniona od wysokości okna i znajduje się w specyfikacji).

Nasze przykładowe realizacje znajdą Państwo na podstronie http://oknopol.rzeszow.pl/realizacje/